Filtrovat podle

E.S.E. pod káva

Káva ESTIAN, která je balena v tzv. E.S.E. (Easy Serving Espresso) podech, obsahuje ta nejlepší ručně sbíraná zrna z celého světa, která jsou zpracovávána právě Itálii. Proč si vybrat kávu v E.S.E. podech?

Opravdovým luxusem je možnost mít v šuplíku více typů kávy. Díky podům můžete komfortně poznávat rozdíly v chutích a vůních. Samozřejmostí naší nabídky je 100% Arabica, bezkofeinová káva, ale i vyvážené směsi více druhů kávy. 

Je to zároveň ten nejčistší způsob přípravy espressa. POD náboje jsou baleny nikoli vakuovým způsobem, ale v dusíkové atmosféře, která zaručuje maximální možnou trvanlivost a stálost veškerých složek kávy - jak chuťových, tak aromatických.

POD systém zaručuje čerstvější prožitek z nápoje i ve srovnání s kávovary, které disponují mlýnkem a zásobníkem mletého materiálu kávy.

POD systém na rozdíl od všech dalších způsobů zpracování kávy zaručuje stálost kvality kávy při změnách počasí, kolísání vlhkosti a tlaku ovzduší, na které je káva jako surovina velice náchylná.

Jednoduchost použití strojů označených E.S.E. umožňuje získávat stálou kvalitu nezávisle na zkušenosti osoby připravující kávu.

E.S.E. systém značně redukuje potřebu pravidelně čistit kávovar, což je nezbytné pro zaručení správné funkčnosti stroje. Vyhnete se tak možným změnám vůně.

E.S.E. pod káva

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Zkuste hledat znovu.